Welcome :)


Wejdź na www.karkonoskiesiodlo.pl

 Pensjonat agroturystyczny w Karkonoszach(4 km od Karpacza i 2,5 km od Kowar)oferuje Państwu aktywny wypoczynek z nauką jazdy konnej i jazdy na nartach.

Niepowtarzalne widoki na Śnieżkę i Karkonosze.

Miejsce dla osób ceniących ciszę i kontakt z naturą.

Bliska odległość do Karpacza i na Przełęcz Okraj sprawia, że jest to idealna baza wypadowa na narty. 

Instruktor  Jeździectwa i Narciarstwa do Państwa dyspozycji na miejscu. 

Wymarzone miejsce do uprawiania turystyki jeździeckiej, rowerowej i pieszej(szlaki turystyczne) oraz dla amatorów spacerów w formie nordic walking (możliwość wypożyczenia sprzętu) i narciarstwa biegowego. 

Prowadzimy stajnię sportowo-rekreacyjną i pensjonat dla koni. Możliwość przyjazdu na pobyt z własnym koniem.

Pony dla dzieci 

Do dyspozycji naszych Gości: salon z kominkiem, weranda  z widokiem na Śnieżkę i Karkonosze oraz zaplecze sportowo-rekreacyjne.

Miejsce na ognisko i grill

Posiadamy profesjonalne boisko do siatkówki plażowej.

Plac zabaw i basen dla Waszych pociech.

Parking dla gości.

Organizujemy: szkolenia do 12 osób,imprezy integracyjne i okolicznościowe.

Tomek Sieniawski napisał(a) :

Pobyt w "Karkonoskim Siodle" to czas, który na długo pozostaje w pamięci. Nie na tyle długo jednak, żeby starczyło tej pamięci już na zawsze. Bo opuszczając progi "Siodła" nie można się oprzeć wrażeniu, że na pewno się tam wróci. To miejsce jest szczególne. Bo wszystko, począwszy od ciepła i uroku, którymi otacza gości sam budynek - urządzony ze szczególnym smakiem i klimatem, po niezwykle otwartych i "nieba przychylających" swym gościom gospodarzy. Harmonia piękna przyrody otaczającej "Karkonoskie Siodło", uroku jego samego i przede wszystkim serdeczności gospodarzy, może dawać tylko jeden skutek - fantastyczne warunki do wypoczynku! Cieszę się, że mogłem go zasmakować (jak i pysznych ciast! :-). Dziękuję!

Atrakcje naszego regionu:

      wejdź na naszą nową stronę:

www.karkonoskiesiodlo.pl Karpacz-4 km- www.karpacz.pl Kowary-3 km- www.kowary.pl Szklarska Poręba-25 km- www.szklarskaporeba.pl Miateczko Western w Ścięgnach-3 km-  www.western.com.pl Cyrkland w Miłkowie- 3 km-  www.cyrkland.home.pl Dolina Pałaców i Ogrodów-8 km-  www.dolinapalacow.pl Świątynia Wang w Karpaczu-10 km- www.wang.pl Kryte korty tenisowe-2,5 km- www.ftctenis.pl Zamek Chojnik Sobieszów-11 km- www.zamek-chojnik.cba.pl Sztolnie Kowary-10 km- www.sztolniekowary.pl Zamek Czocha-35 km- www.zamekczocha.pl Aquapark Liberec-40 km- www.centrumbabylon.pl Praga- 130 km Zamek Książ-55 km- www.ksiaz.walbrzych.pl Końskie strony- http://www.stadniny.pl/

Artykuły o regionie


Kupno domu w Karpaczu

Mieszkanie w miejscowościach podgórskim dla wielu ludzi jest spełnianiem najskrytszych marzeń. Nie jest to wcale niemożliwe i przy odrobinie chęci można spełnić swoje pragnienia i stać się właściciele domu w tym malowniczym mieście. Osoby, które na co dzień mieszkają w dużych miastach, bardzo chętnie wyjeżdżają w wolnych chwilach poza miasto, aby się rozluźnić i zrelaksować. Wiele osób, szczególnie tych w starszym wieku, decyduje się na kupno domu. A Karpacz jest idealnym miejscem do tego, by spędzić ta emeryturę i cieszyć się wolnością.
Domki całoroczne w Karpaczu cieszą się ogromną popularnością wśród osób przyjezdnych. Wiele osób decyduje się na wynajem takiego domku również po to, by zobaczyć jak się mieszka w Karpaczu. Spędzają tam tygodnie lub nawet miesiące i powoli zakochują się w tym cudown więcej

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • Wifi

  • Parking

LocationProsimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.karkonoskiesiodlo.wkarpaczu.pl

tel.[+48] 530801440 [+48] 668151753Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony